poniedziałek, 5 grudnia 2016

Robert Kupisz jesień- zima 2016/2017

1 grudnia w Soho Factory odbył się pokaz Roberta Kupisza "Krivan". Kolekcja inspirowana była Podhalem, Janosikiem oraz sportami zimowymi. Kupisz powiedział, że w górach zachwyciła go autentyczność i przywiązanie do miejsca.

Podczas pokazu podziwiać można było sportowe bluzy, puchówki, dresowe spodnie, góralskopodobne chusty, włochate czapy, ludowe aplikacje. Kupisz nie zapomniał o białych koszulach i kapeluszach, charakterystycznych dla wizerunku górali. Marynarki i koszule zostały ozdobione pięknym hafem. Dominowała czerń, błękit i róż. Modelki miały bardzo długie warkocze, długie spódnice i kożuchy, a modele same kamizelki, które odsłaniały tors jak u Janosika. Wybieg zdobił sztuczny śnieg. Muzyka ludowa była również inspiracją dla projektanta, dlatego też można byłą ją usłyszeć podczas pokazu.Reżyserką była Katarzyna Sokołowska, a na wybiegu pojawił się zwycięzca 6 edycji "Top Model" Patryk Grudowicz.


Na pokazie pojawili się m. in. Maffashion, Macademian Girl, Magdalena Steczkowska, Joanna Przetakiewicz, Natalia Siwiec, Grażyna Wolszczak oraz Ekskluzywny Menel.
Najnowsza kolekcja projektanta bardzo szybko trafiła do sprzedaży. W sklepie internetowym można kupić już zarówno linię damską jak i męską.
(kliknij w zdjęcie aby przenieść się do produktu)
https://www.robertkupisz.com/pl/shop/products/sukienka-krivan-highlander?variant_color=whitehttps://www.robertkupisz.com/pl/shop/products/copy-of-koszula-krivan-symmetric-ice-01?variant_color=blackhttps://www.robertkupisz.com/pl/shop/products/copy-of-szal-krivan-01?variant_color=navy

https://www.robertkupisz.com/pl/shop/products/copy-of-bluza-krivan-star-sports-01?variant_color=pinkhttps://www.robertkupisz.com/pl/shop/products/t-shirt-krivan-signature?variant_color=greyhttps://www.robertkupisz.com/pl/shop/products/marynarka-krivan-highlander?variant_color=black

 Zdjęcia:
- instagram @robert_kupisz
- instagram @maffashion
- Paulina Gawliczek
- screenshots www.elle.pl / akpa
- www.robertkupisz.com
Filmy:
- YouTube @ellepolska
- YouTube @marcin040785 Orawa - W. Kilar

2 komentarze:

  1. Fajne inspiracje ;)

    https://fasionsstyle.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Super kolekcja ;) Sama bym coś kupiła i założyła. Uważam że warto wspierać polskich projektantów a nie tylko kupować w sieciówkach. pozdrawiam!

    http://sarowly.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń